4/16/2014

Notatka od autorki - czym jest Harry?

Hej ludzie, więc to trochę mylące, co Harry może, a czego nie może robić w tym opowiadaniu, więc pomyślałam, że dam wam jaśniejsze wyjaśnienie:

On jest namacalny, co znaczy, że właściwie jest taki sam jak żywa osoba, ale jego ciało nie pracuje, tylko jego umysł. Nie czuje niczego fizycznie, więc on może dotykać rzeczy, ale nie wie jakie są w dotyku. To jakby był niemalże zdrętwiały, serio. Może zostać zauważony przez wszystkich, nie tylko przez Jane. Mam nadzieję, że wszystko jest bardziej jasne i dzięki za czytanie! Mam nadzieję, że póki co podoba wam się ta historia. :)

6 komentarzy:

 1. Ohh dzieki x teraz zrozumialam xx - @emili_sd

  OdpowiedzUsuń
 2. Co ile mniej wiecej dodajesz rozdziały ? :) bo nie wiem a z kumplami czytamy i nie wiemy co ile wchodzić :) proszę odpisze na tek kom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. rozdziały pojawiają się mniej więcej co 5 do 7 dni. będę powiadamiać was jeśli chcecie. zawsze jak pojawia się rozdział piszę pod hashtagiem na tt #PhantomPL. ;) zostawcie tt albo ask albo cokolwiek, to was powiadomie. :)

   Usuń
 3. Nie chcę się narzucać czy coś, ale fajnie by było gdybyś założyła tt postaci. Oczywiści ja cię do niczego nie namawiam, broń Boże, tylko taki pomysł wpadł mi do głowy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super blog <3
  http://iloveyouorhate.blogspot.com/ <-- zapraszam na 18 rozdział miło byłoby gdybyś zajrzała i zostawiła po sobie ślad <3

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne <3
  http://1dfansfiction.blogspot.com/ - wpadniesz do mnie ? :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz dodaje motywacji do tłumaczenia, więc pozostaw po sobie jakieś słowo. x